| anonim_4396 a întrebat:

Prin 2008, se difuza la TV, în special pe canalul muzical UTV, un clip in care apărea o tipă blonda îmbrăcată într-un costum din latex roz care conducea o motocicleta roz. Ca și partener in clip, apărea un tip îmbrăcat tot în costum din latex, albastru, conducând o motocicleta albastra. Cei doi ajung la o petrecere unde e mai multa lume.
Melodia era disco/dance iar la refren, o voce feminina canta: "I'm coming to the disco" sau "I'm coming from the disco".

Își amintește cineva melodia sau macar cine o cânta?

Răspuns Câştigător
| Michele7 a răspuns:

Dacă îți amintești linia melodică îți sugerez (asta dacă ai Samsung) să accesezi google la căutări și să apeși pe microfon în partea stângă, iar când apeși acolo o să-ți arate în partea de jos varianta de a căuta o melodie. Doar trebuie să apeși acolo și să fredonezi ce știi din cântec.

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Nu are legatura cu intrebarea ta, dar totusi... Daca vrei sa acorzi o ora, cred ca merita vazut:
https://www.youtube.com/watch?v=nxokjT1zNQ4