| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.am o problema.folosesc opera mini,si nu mi-i se incarca NICICUM youtube-ul,nici macar imaginile. Am incercat si cu Chrome si cu Mozilla,dar cu acestea merge sacadar,iar cu opera mini merge foarte bine. am reinstalat opera mini,am reinstalat si Adobe flash player,si problema tot persista. Deci nu mi-i se incarca nimic,nici imaginile videoclipurilor din partea dreapta. Net-ul imi merge foarte bine. Am sters cu Ccleaner instoricul etc, dar fara rezultatat. Voi ce parere aveti, unde ar putea fi problema? A vreun bug de la opera mini? Pana in urma cu cateva zile mergea.

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Presupun ca vorbesti de telefon? Da, iar daca este asa nu trebuia sa cureti cu cccleaner browserul o data si a doua oara mai trebuie sa mai umblii la setarile de rezolutie telefon. Mia multe nu pot sa-ti spun tinand cont ca nu stiu pe ce sitem de operare de telefon rulezi aplicatia.

| anonim_4396 explică (pentru MeConstantine):

Nu,ci este vorba de computer. windows 7 x64, 2 gb ram, procesor single core 3.2 Gh, placa video pe 128 biti, 1 Gb. Deci, cand accesez pagina de youtube se incarca tot, si cand dau pe un video nu se mai incarca nimic. stai ca pun un link spre o captura de ecran: http://shaaare.com/index.php?a=ansdm&di=83113038