| LOkk12 a întrebat:

Propuneti o lista cu cele mai frumoase hit-uri din anii 80 -90.Funda!

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

Michael Jackson - Smooth Criminal / Madonna - Frozen / Def Leppard - Love Bites / Kaoma - Lambada/ Cultura Club - Mr.Vain / Modern Talking - Geronimo's Cadilac ( toate melodiile marca Modern Talking sunt fantastice de fapt )... Daca iti place rock-ul recomand Alice Cooper ( Poison/Spark in the Dark/School's Out )... Ma rog, e o lista sumara cu mai multe melodii din mai multe categorii de genuri muzicalewinking