| 012345678 a întrebat:

Imi propuneti va rog cateva cantari Crestine frumoase?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti sa cauti pe youtube: Iubind te daruiesti, Receive the power, Ave Maria.

| danay72 a răspuns:

Pe situl jw.org sectiunea publicatii -muzica poti gasi mai multe.

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Desigur. Acceseaza JW.Org si cauti :Sa-i cantam laude lui Iehova, sau,, Sa-i cantam lui Iehova ". Vezi cantarea nr. 32,, Sa fim statornici, de neclintit" (baza:1Corinteni 15:58); Sunt multe cantari cu inregistrare vocala dar si instrumental. Tu poti sa descarci cu vocal. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar unul...dar este foarte frumos:X
se numeste: eram copil -virginia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psalmul 8, psalmul 50, fericirile si stihirile fericirilor, si axion glas5 protopsaltul nectarie.

| Denly a răspuns:

Este un cantec frumos: "Sub o salcie pletoasa".

| DeusCorrupti a răspuns:

Am fost odata la o gradinita de pocaiti, am intrat si copii aia cantau :

Iisus conduce masina,
ce bine conduce iisus.

A fost o zi groaznica big grin

| pet555 a răspuns (pentru DeusCorrupti):

"Isus conduce masina". Stiu cantarea. Nu iti face parere gresita despre cantarile pocaiesti din cauza cantarii ..Bine ca nu e Isus si sofer acuma

| Sinchevici_Maria_1987 a răspuns:

10 000 motive