| EuSiPunct a întrebat:

Ptr cei care ask manele big grinbig grin... ce parere aveti despre melodie " Costel Biju - Dragoste de Vis "?big grinbig grinbig grin:d

Răspuns Câştigător
| giirkssss a răspuns:

@crisis. sa o ( **** cu lamaia *** )
e faina melodiawinking

18 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

@KidUtzaTha: Esti ipocrita.Prostia tocmai a facut multi pui in tine.Si esti cea mai buna dovada,ca asa cum a zis-o Jelli, romanii sunt pe internet, cat si in viata reala(unii dintre ei) niste sugatori.Nu e de ajuns ca am fost,dpdv cultural sugatorii pe rand ai francezilor,rusilor si ai turcilor,acum se mai gasesc hariciumbe ca tine sa-si puna in nume kidutzi, bebytzy, sau mai stiu eu ce rahaturi.Si apropo, nick-ul tau, alaturi de rahatul ala de manea dezvaluie ca esti o pitipoanca mai proasta decat prevede legea.Ciau,lepra!

| TeoPT a răspuns:

@KidUtzaTha, se pare că numele tău reflectă așa de multă inteligență, bun gust și cultură încât deja dai pe afară, nu?

Mori și lasă-ne.

| FucktheSystem a răspuns:

Și unde e melodia aici?
Apropo am o curiozitate perversă, de ce scrii „ask" în loc de ascultă și „melodie" în loc de melodie? Așa e cool printre cocalari sau e doar incultură?

| Crisis a răspuns:

Pentru cei care asculta manele: multa mu ie big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Crisis a răspuns:

@KidUtzaTha dupa ce ca ai nume de proasta si esti si proasta ai mai dat funda si unui alt **** rolling on the floor Muriti in chinuri toti.

| Crisis a răspuns:

@Jelli, toti astia ca ea. Bine, nu toti, sa mai ramana cateva specimene fiindca eu nu pot trai daca nu ma enervez laughing

| Crisis a răspuns:

Iti obosesti mana pai ce faci, te masturbezi? rolling on the floor

| EuSiPunct explică:

Hai dati-va dracu daca nu va place spunetii nu **** si dasteaa.si apropo "ask " "melodie" si multe altele se numesc prescurtari dar ce sa stie moldovenii SRL...

| EuSiPunct explică:

laughing) da si eu am avut un catellaughing) ...Jelli tu ce nume ai? astea sunt nume puse asa la nimereala nu stai sa te gandesti 7 ani la ele.asa ca nu mai comenta ca te deranjezi degeaba si scrisul revin la taranii SRL.n-ai ce.ti cere.winkingwinkingwinkingwinking

| EuSiPunct explică:

Si apropo ti se pare ca jelli este nume prea "normal"? raised eyebrows cocalarimea tawinking

| EuSiPunct explică:

Hai dati-va dracu de tarani...winkingwinking imi obosesc mana cu voi...winkingwinking byewinking

| EuSiPunct explică:

Pisamas pe voi de moldoveni

| Iisusa a răspuns:

Biju? Vorbesti serios? laughing
Am avut un caine pe care il chema Biju...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@FuckTheSystem: ala cu melodie si ask se numeste semn de recunoastere, cum era la caini. Asa se recunosc intre ele specimenele maneliste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu imi bat capul cu tine la ce nume ai si cum scrii. n-are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa iti explic care este problema nick-ului tau cocalaresc. Nu puteai sa nu iti bati joc de limba romana spunand doar "copilita ta, copilul tau?" tu ai folosit romgleza, ceea ce e o insulta.

Puteai sa nu scrii cu surplusul ala ci simplu "ta". Si fara majuscule enervante.

Prescurtarile sunt interzise de regulament, te rog sa il citesti daca te tine.

Acum numele meu cel naspa, care m-a bagat in tot felul de probleme: Jelli este prescurtarea de la jealousy, adica e pus ironic pentru cei care zic ca ma oftic pe "v@l0@3@" (atentie la sensul ghilimelelor daca il stii!) lor, dar eu de fapt doar ii ironizez, nu invidiez cum au ei impresia insa le-o las intentionat, ca sa fiu putin rea. Asa ca nu vad nimic cocalaresc sau pitiponcaresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Crisis care toti laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Crisis mai rau, face handjob-uri boschetarilor nespalati si acum scrie cu partea libera. Cred ca picioarele, la cat toceste saraca limba romana. A fost sa isi castige existenta stii tu unde si de-aia a chiulit la orele de gramatica.