| diamantultau a întrebat:

Puteti afla ce reviste se vand in Slatina cu Justin Bieber? Dau fundita la cine imi zice!^_^

Răspuns Câştigător
| Iutzu a răspuns:

Poe rubrici, postere cu Justin Bieber si alti artisti straini si romani gasesti in Popcorn care apare lunar, Bravo care apare bilunar si Bravo girl care apare tot bilunar banuiesc, dar oricum revista numai cu Justin Bieber nu este. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin.

5 răspunsuri:
| razvan1008 a răspuns:

Mai uita-te si tu pe un site jb...pe site official. reviste nu cred ca sunt nici in L. A

| SheCanFlyy a răspuns:

La Bravo a avut din 6 iulie a fost coperta, 2 pagini numai cu stiri si un poster cu el.cauta in POpcorn si in Bravo. O sa gasesti mai mereu stiri sau postere smug

| Hallen a răspuns:

Popcorn happy

| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai nu stiu. dar de obicei JB apare in multe reviste in special cele de adolescenti. Incearca revista Bravo( acolo apare cel mai des si uneori chiar si pe coperta:-P) alt ceva...nu stiu poti sa incerci si Bravo girl ( acolo nu prea e decat uneori) sau popcorn ( mai apar unele stiri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult al gasesti an bravo