| TuPeistU a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste melodie de-ale lui Florin Salam, muzica de petrecere as dori.

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Nu prea ai nimerit bine categoria. Aceasta este categoria "Muzica" nu categoria "Femei nascand", te rog sa postezi intrebarea la aceea categorie.Multumesc!

| TuPeistU explică (pentru Aly07):

Party-puperlaughing

| MrAngelus a răspuns (pentru Aly07):

Ba vere, fiecare cu gusturile lui!

| Aly07 a răspuns (pentru MrAngelus):

Eu nu m-am legat de gusturile nimanui. I-am spus eu "ba cocalarule, nu m-ai asculta manele"?

| TempleOfTheDog a răspuns:

Omule las-o mai moale cu manelismele astea si incearca sa asculti muzica adevarata. big grin
P.s. :Alice in chains, Metallica, Gn'r, Linkin parca, Amorphis, Nirvana, The rasmus, Muse, Queen, Iron Maiden, U2, etc... happy

| TuPeistU explică (pentru TempleOfTheDog):

Ascult muzica care se da pe radio zu de obiceihappy

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru TuPeistU):

Atunci de ce ceri manele? happy

| TuPeistU explică (pentru TempleOfTheDog):

Fiindca nu pot sa ascult Metalica sau Nirvana la o petrecerehappy

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru TuPeistU):

Ba din contra Metallica ai putea foarte bine sa asculti... happy

| TuPeistU explică (pentru TempleOfTheDog):

Nu sunt genul. Mereu am comparat muzica gen Metalica cu oamenii emo... cu satanistii.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru TuPeistU):

Pe cine fac tu satanisti/emo? X-(