| Verlisa a întrebat:

Puteti sa imi ziceti unde a avut concerte Andre Rieu si ce cantece a cantat in concertele respective?

Răspuns Câştigător
| SlatineanuDaniel121 a răspuns:

Andre Rieu a avut concerte in marile capitale ale lumii: Viena, Budapesta, Amsterdam, Istanbul, etc. Anul acesta are 4 concerte si la Bucuresti.
In concertele sale interpreteaza mai multe lucrari simfonice accesibile cum ar fi cele de Strauss, valsuri cunoscute, si arii celebre. In rest, depinde de ocazia resp. Sau de imprejurari. sper ca te am ajutat