| turticabeatrice a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa scap de trac pe scena?

Răspuns Câştigător
| xGyAx a răspuns:

Te gandesti ca esti singura in acea incapere si nu se uita nimeni la tine! SUCCES

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lovecandy a răspuns:

Te pot ajuta eu si eu am trac de secena cand urca pe ea! Eu sunt la un club de teatru si acolo ne invata multe lucruri si pentru a scapa de trac trebuie sa nu iti pese de luume si sa fii tu insasi fara a te gandi daca gresesti ce se intampla gandeste-te ca publicul e in chiloti si ca nu se pot gandi la tine si la ei ca sunt in chilotiwinking!
♥Fundita♥

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Dupa ce urci de multe ori pe scena te obisnuiesti.
Iti spun din proprie experientawinking
Pentru inceput. incerca sa uiti de toti oamenii si de esecul posibil.
Gandeste-te ca tu nu poti gresii, nu te poti incurca esti prea bine pregatita pentru astawinking
Succes mult >big grin