| Tanase_Dani_1989 a întrebat:

am o problema particip la Romanii Au Talent si am trac de scena ce fac cum pot sa scap ca trebuie sa ma duc pe 22

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Cred ca cel mai usor ar fi sa te gandesti atunci cand urci pe scena ca esti doar tu singur si sa nu bagi in seama oamenii care te urmaresc, gandeste-te ca esti ca acasa in momentul in care te pregatesti pentru numar si nu bagi in seama ce se intampla in fata, probabil dupa cateva secunde in care esti pe scena iti vei reveni la normal, primele secunde vor fi mai emotionante pentru ca esti prima data pe o scena. Succes si sa te vedem la TV!