| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie va rog niste melodii in care se aude bassu foarte tare doar rapp, house, si disco (special snoop dog, tupac )si niste rapp francez

2 răspunsuri:
| EvilMo a răspuns:

Havy Metal foarte tare, Micheal Jacasaon In the closet Lady Gaga, Madona, aia care a cantat Tik Tok, Smaile sa plec pe marte sau cum se numea si cam atat stiu. Fundita dam ca asa i-a zis

| maxiRapperul a răspuns:

Cel mai tare bass pe care l-am auzit, Lloyd Banks-Beamer, Benz or Bentley