| FURNICA a întrebat:

Regina pop:
dupa Madonna,
cine va urma la tronlaughing

Răspuns Câştigător
| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Shakiraa big grin sincer cred ca ea va urma sau Britney Spears big grin happy

8 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Britney Spears a fost considerata printesa pop, dar dupa ce a decazut...
Ar putea fi Lady Gaga.

| zooooza a răspuns:

Nimeni nu se poate numii "Regina muzicii pop" Exista un singur Rege :Michael Jackson!

| T!mea a răspuns:

Lady Gaga happy

| Ruxy_1106 a răspuns:

Britney Spears cu siguranta :X

| ElectricChapel a răspuns:

Lady GaGa sau Britney Spears. Am inteles ca la Grammy vor exista si aceste categorii: Regina, Printesa, etc...pentru Pop, Rock, etc...

| Delicate a răspuns:

Se zicea ca Kate Perry este o urmasa a Madonnei, dar ea nu cinta pop... nu stiu,, Britney Spears a fost implicata in atitea scandaluri... Lady Gaga, cred.

| RalucaxD a răspuns:

@Luiza. Parca MJ a fost un EL. asa ca nu stiu cum ar fi putut sa fie regina muzicii pop

| Nasturee a răspuns:

Lady Gaga