| QuadruplePersonality a întrebat:

Repun intrebarea, nu am primit decat un raspuns sad.
Buna. Am primit un telefon de la DIGI.mobile huawei. Problema e ca, atunci cand vreau sa inregistrez melodii, se aude foarte prost cu niste baraituri si zumzaieli. Ce pot sa fac pentru a avea o calitate mai buna a sunetului? Ar trebui sa tin telefonul mai aproape sau mai departe de boxe? Sau cum? Va rog ajutati-ma happy. Multumesc

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Păi tu te aşteptai ca înregistrarea să fie calitativă? E un telefon, nu un reportofon. Nu ai ce să-i faci.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mrcyoco a răspuns:

Pentru a numai avea probleme de genu asta tine tel cat mai departe de boxe.:) http://mrcyoco.blogspot.com/

| pysycutza20 a răspuns:

Teoretic, ar trebui sa il tii mai aproape de boxe pentru ca si eu am digi dar asa este telefonul... nu poate inregistra foarte bine. si de fiecare data cand inregistrez (eu) cantaretul parca este afon.big grin