| Eu500 a întrebat:

Am cumaparat de la Vodafone un telefon Huawei U8650 Sonic si dupa ca inregistrez un videoclip cand vreau sa-l vad nu se aude aproape nimic deci see aude ceva dar foarte incet din ce am vorbit atunci cand am facut videclipul cu telefonul deci ce are de se aude asa dupa ce inregistrez si prezicez ca daca ascult o melodie se aude foarte tare

1 răspuns:
| livio70 a răspuns:

Sincer sfatul meu e: Ia-ti altul si lasa chinezariile de la Huawei.Numai poza e de elelaughing