| anonim_4396 a întrebat:

Sa incepem: eu am vazut pe acest site multe comentari cu privinta la muzica rock, si tot nu inteleg ce aveti cu acest gen de muzica,(vreau opiniile voastre in legatura cu muzica rock)vreau sa inteleg de ce tot criticati(nu dau funda!)vreau parerile voastre, poate reusiti voi sa ma convingeti cu adevarat ca nu va place,(fara argumente stupide)

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Astia nici nu te baga in seama! rock este ceva atat de simplu dar in acelasi timp ceva atat de complicat) nu ai cum sa intelegi )

| xAlice a răspuns:

Ce mai faci Diana ^^ nu prea ti-a raspuns nimeni...; o3
Sti ca eu n`am nimic cu rock`ul, mie chiar imi place.
Eo te sustin, colegutza mea xD!