| LoveForShania a întrebat:

Care credeti ca e cel mai mare cantaret sau cantareata de muzica pop-rock din lume? Stiu ca...fiecare cu parerile lui ...adica fiecare cu muzica lui preferata. dar eu vreau si opiniile voastre!

Răspuns Câştigător
| NimeniCuActe a răspuns:

Pink.

53 răspunsuri:
| Stixie a răspuns:

Michael Jackson:-x
După părerea meatongue

| speechless070 a răspuns:

Pai madonna a facut si a revalutionat si ea chesti dar nu pentru ca e femeie dar tot michael jacskon este cel mai bun dar sunt multi artisti care merita acest titlu dar indiscutabil mj este a fost si va fi el va avea un loc special in inimile noastre nici macar miley sau chiar elvis sau eminem da sunt artisti buni dar doar atat nimic impresionant deci MICHAEL JACSKON

| nosmoke a răspuns:

Michael Jackson! Dumnezeu sa-l odihneasca! big grinbig grin

| selly000 a răspuns:

Adam Lambert:Xparerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiscutabil si la mare distanta - Freddie Mercury.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvis presli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson a fost cel mai mare cantaret si va fi intotdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca femeie madona iar ca barbat:MICHAEL JACKSON!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ...asemea intrebari nu se pun sunt limpezii parca n-ati stii MICHAEL JACKSON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca barbat Michael Jackson iar ca femeie Maddona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvis presli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson a fost si este in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus si Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu-l iubea pe maical jackson era cel mai bun cantaret de pe pamant in muzica pop-rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson si elvis presley dar cel mai mult MICHAEL JACKSON...pacat ca a muritcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Micahel Jackson si ca femeie Lady gaga dar michael ca tota regia el sa fie.l...il iubesc nu miley aia e proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson si Madonna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem, 50 cent, Justin Timberlake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing andreeaA Michael Jackson nu canta pop-rock cant pop!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maichel jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai oamenilor nu o mai luati cu prostii din astea ca barbat sau ca femeie vorbim la neutru. Cel mai mare cantaret al tuturor timpurilor este Michael Jackson, iar locul 2 il are Madonna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare cantaret de
muzica din lume a fost michel jachson care a decedat de catva timp din cauza
acelor medicamente care iau facut rau cantaretului
de muzica! dar michel jachson a mai ramas inca in sufletele celor care iol iubea foarte mult si mai canta si acum dar intr-o alta lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson e cel mai mare cantaret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MICHAEL JACKSON - BINE.NTseles.Si nu stiu cine a zis ca MJ nu canta pop-rock.intr.adevar canta mai mult pop, dar si pop.rock! Daca,, give in to me" nu mai este pop.rock. atunci ma fac preot! MJ 4 EveR The BeST! MISS YOUUU crying((