| anonim_4396 a întrebat:

Woow, e adevarat ca Justin Bieber e in arest? Eu sunt fana dar nu pentru infatisarea lui, imi place doar muzica lui si imi place sa stiu cat se poate de mult despre idolii mei.Chiar sunt curioasa.Nu cred asta, dar vreau sa aud si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| ByZZy a răspuns:

Pfff...adica a fost ales sa joace intr'un film...si va juca un rol episodic in care va fi un baiat rauwinking fundita?puppy dog eyes

30 răspunsuri:
| alessutz11 a răspuns:

As vrea eu sa fie arestat...

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Da ar fi fain sa se inventeze o arma care scoate sunetele lui Justin bieber ar fugi toti hoti in afara de fani desigur.

| ByZZy a răspuns:

Justin Bieber a fost arestat. Cântăreţul a postat pe contul său de Twitter o poză de la filmările serialului "CSI: Crime Scene Investigation", în care va avea un rol episodic şi va juca rolul unui adolescent cu probleme care va trebui să ia o decizie teribilă în legătură cu fratele lui.

"V-am spus că sunt o persoană rea", a descris Bieber poza.

Potrivit unui comunicat de presă rolul lui Bieber nu va fi deloc minor. Acesta va avea de luat o decizie importantă care va duce la mai multe confruntări cu cei din poliţie.

Reprezintanţii CBS au declarat că l-au ales pe Justin pentru că este un fenomen.

| temani2008 a răspuns:

Ar merita fraierul de ce sa asculti un copil razgaiat cand poti asculta muzica de calitate cum ar fi Abba MJ

| Dove a răspuns:

Va fi fericit in arest daca nimereste cu cineva in celula stati linstiti...

| Dove a răspuns:

Deja au inceput fanii lui sa ne puna tuturor la raspuns,, Stupid"laughing

| paramore a răspuns:

Da de ce sa fie arestatlaughinga furat vreo suzetalaughing

| cr1571n3l a răspuns:

Justin Bieber? mi-as dori eu asta.nu stiu daca e in arest. dar sper sa fie.ma enerveaza asa de tare

| cr1571n3l a răspuns:

Ma adresez la fanii justin bieber.nu inteleg ce vedeti la uratul ala sau de ce va place muzica aia de te doare capul cand o asculti. e un star dupa cum vedeti. oricum eu urasc orice stari dar ganditiva ca il puteti vedea doar la tv, si el nu ar iubi nici un fan. face asta doar pentru publicitate. ce superficial deci justin biber down!call meu, oricum toti astia sunt orbiti de lumina reflectoarelor si de faima, dar nu sunt decat niste ratati enervanti... cel putin asa il consider eu!

| naruto_3074 a răspuns:

Ura ura ura ura laughing

| ♥G'eorgik a răspuns:

N`are cum:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai explicit va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are cum sa fie arestat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu este in arest stai linistita.Conform vorbelor spuse chiar de el pe facebook, va juca un rol episodic in CSI:Crime Scene Investigation...si mai departe... ce au zis si ceilalti:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

hmm.am vazut si eu o poza cu Justin Bieber si cu un politai si Justin era cu catuse dar nu mi-am dat seama ca este la inchisoare.sunt o fana mare a lui si este atat de frumos si acum ma trezesc cu el la puscarie.laughingDoamneeeAm fost la un concert de-al lui:X:X:X:X:X:X:Xil iubescccc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber nu este la arest a fost doar o secventa din csi este serialul in care va juca elbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mh eu sper sa fie in arest c deja ma enerveaza cu fata aia a lui de astropoponautlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, a scapat:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E praff copilu ala. nu inteleg ce vedeti voi la el si la muzicaa lui e de kkat. sa am ca idol un copil de 13 ani. pfffff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este adevarat,... cele mai tari ashley tisdale vanessa hudgens etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E pedofil si are 51 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta ma intrebam si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiudaca a fost in puscarie dar sunt indragostita de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este doar a foat pentru serialul din csi

| ovidel_4696 a răspuns:

Esti foarte greu de cap! rolling eyes

| Tattlerrr a răspuns:

Justin Bieber e un idiot. d`ooh
e foarte urat, dar si mie imi place muzica lui day dreaming

| Jbfanclub a răspuns:

Ancuta daca vreai sa afli multe lucruri despre idolul tau intra pe http://www.jb-club.tk/? page_id=60 e un site super...ai aolo articole,filmul lui, poze, versuri relatia cu fani.tot ce vrei