| Anndi98 a întrebat:

Saaalut. Stiti cumva unde as putea sa gasesc converse kurt? big grin

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si de ce la muzica?

| Anndi98 explică (pentru CautNume):

Kurt cobain - nirvana?! muzica... nu sti cine e cobain?

| CautNume a răspuns (pentru Anndi98):

Intrebarea era"Unde gasesc Converse?" mai departe nu conteaza cu ce vrei sa fie, pentru ca intrebarea deja era legata de categoria Shopping si n-avea nicio treaba cu Muzica. Daca eu vreau sa-mi iau un tricou cu o inimioara postez la Dragoste si sex?

| Anndi98 explică (pentru CautNume):

Sunt adidasi cu o formatie rock.

| CautNume a răspuns (pentru Anndi98):

Sunt tesnisi.Intrebarea era despre tenisi.Ce naiba nu pricepi? Si apropo, Kurt nu e o formatie rock, e un artist.

| Anndi98 explică (pentru CautNume):

Pe bune?! :O Bai sa stii ca nu stiam asta.laughing Kurt a fost intr-o formatie rock, in Nirvana.winking De fapt tenisii au model cu versuri din melodiile de la Nirvana adica din melodiile lui Cobain.winking

| CautNume a răspuns (pentru Anndi98):

Te rog, nu veni aici sa faci pe desteptu' pentru ca pur si simplu nu iti iese.Nu poti intelege ca nu esti in stare sa alegi o categorie si te oftici.Plus ca te-ai exprimat gresit cand ai zis "Sunt adidasi cu o formatie rock. ", "titi cumva unde as putea sa gasesc converse kurt", hotaraste-te cu ce sunt, cu un artist sau cu o trupa.

| Anndi98 explică (pentru CautNume):

God. Artistul este din trupa respectiva, pricepi?! Kurt nu a cantat niciodata singur, cat a trait a cantat numai in Nirvana. Ori ca zic : ''Sunt cu Cobain'', ori ca zic '' Sunt cu Nirvana '' este la fel.winking Daca ai asculta rock ai intelege asta. Si nu m-am ofticat ca cica 'nu sunt in stare sa aleg o categorie' ..sa sti ca sunt. Daca tot vrei sa stii, am pus intrebarea asta la categoria muzica cu gandul ca mai exista oameni care asculta Nirvana si care si-au cumparat converse cu modelul ala (Modelul cu Nirvana/Cobain)si ma pot ajuta. Intelegi?!

| CautNume a răspuns (pentru Anndi98):

Nu, nu e acelasi lucru."Daca ai asculta rock ai intelege asta"-Ai dreptate, Children of Bodom canta manele straight face

| Anndi98 explică (pentru CautNume):

Cum nu acelasi lucru?! laughing Doamne SFINTE. daca zici Kurt Cobain, zici Nirvana... daca zici Nirvana, zici Kurt Cobain. Ce este asa de greu de inteles?! Eu nu ascult children of bodom. ascult alte formatii. Daca ai asculta Nirvana ai intelege asta. laughing exact cum atunci cand zic Green Day, zic Armstrong.winking Dar la Nirvana se intelege mai bine. happy

| Anndi98 explică (pentru fadnox):

Si cu floyd sunt faini, dar unde pot sa ii gasesc?

| fadnox a răspuns (pentru Anndi98):

Poate pe okazii