| armyn2012 a întrebat:

.am facut si eu niste melodii si vreau parerea voastra despre cum cant....astept parerea voastra PACE https://www.youtube.com/watch?v=f8Qpbn-a7Po

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Renunta

| mODIN a răspuns:

Cu vocea editate pe calculator poate orice afon infect sa cante.ESTI PRAF! Nu ai voce deloc! Daca ti se pare ca ai voce sau ceva nu o mai edita.Si ce mare cacare sa canti rap.Pana la urma tot ce faci e sa vorbesti.

| MetalHead04 a răspuns:

E mai mult edit decat vocea ta straight face si wtf?! incearca si tu alt ceva.

| armyn2012 explică (pentru MetalHead04):

De exemplu?

| MetalHead04 a răspuns (pentru armyn2012):

Hmm..cauta ceva mai lent. uite incearca sa canti asta http://www.youtube.com/watch?v=Zx8TSZNV-Qg.ti s-ar potrivi mai bine la voce..doar incearca. :)

| armyn2012 explică (pentru MetalHead04):

Ms frate/soro...o sa iau in considerare treaba asta...

| armyn2012 explică (pentru MetalHead04):

Ms frate/soro.o sa iau in considerare treaba asta..ms mult...

| MetalHead04 a răspuns (pentru armyn2012):

Cu plăcere:* sper să faci un clip cu tine când o să cânţi o piesă de asta:*.

| armyn2012 explică (pentru MetalHead04):

O sa fac in viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| Dau3DMoriHD a răspuns:

Tare bv bv:X:X