| I0nutzU a întrebat:

am nevoie foarte urgent de ajutor! vreau sa-mi fac un radio online.am urmat tutoriale am instalat shoucast si tot ce trebuia la un moment trebuie sa imi schimb parola am schimbat-o in shoucast la password=si am pus parola dar cand incerc sa dau drumul la radio imi apare invalid password ma puteti ajutaa? funda va rog plz help

1 răspuns:
| alyntoxic50 a răspuns:

Iti recomand sa iti iei un server de radio de pe internet gratis ar fi listen2 my radio cauta pe google dai si la primul rezultat apoi iti faci un cont si o sa iti dea ei un ip de radio un port si parola o alegi tu dai turn on la radio din panoul de control de pe site (trebuie sa fi logat ) si copiezi tot ce-ti trebuie in shoutcast apoi ii dai connect si gata. bafta.