| xPitic a întrebat:

Am urgent nevoie de un raspuns! Vreau sa-mi schimb parola de la yahoo messenger.Am urmat toti pasii cu Yahoo acount si-asa mai departe, dar la un moment dat imi spune ca "Your password is weak. Please choose a stronger password.". Oricat de mare as face-o tu merge. Va rog din suflet, trebuie urgent sa mi-o schimb!

Răspuns Câştigător
| Borsko a răspuns:

Trebuie sa fie cu litere, cifre si un semn. Exemplu : cristos123!

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Pai incearca cu o parola mai greu de ghicit si sa fie mai mare de 8-10 litere si cifre.
Sper ca te-am putut ajuta! O seara placuta!

| SerafimHD a răspuns:

Fa-ti alt cont si transfera contactele! este cel mai idicat!

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai incearca sa faci combinati " 03lSD9#@ "
tot chesti din astea daca nici asa nu merge du-te la un prieten si schimbatio de la el daca nici asa nu merge atuncia ii de la ID tau de mes. Bafta