| FarSe17 a întrebat:

Sal, am si eu o intrebare, cate melodii are Albumul Iarna Manelelor 2013 intreb deoarece pe net nu e toate melodile din album, cine are CD-ul original sa-mi spuna si mie k poate il iau si eu happy

Cine imi spune cate melodii este in album primeste FONDA

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Manelele nu se pot numi melodii, deci nu este nicio melodie.

| LolaLollita a răspuns:

Salut, am si eu o intrebare. Cate melodii are albumul "Iarna Manelelor 2013"? Intreb deoarece pe net nu sunt toate melodiile din album. Cine are CD-ul original sa-mi spuna si mie, poate il cumpar si eu. Cine imi spune cate melodii sunt in album primeste funda!

Cum ti se pare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câte melodii este în album?! Pot să recunosc gramatica asta chinuită de cocalar de la o poştă.

| duuh a răspuns:

Salut*
sunt*
ca*
sunt*
funda*
+ ca ai uitat de semnele de punctuatie
Ai grija. Manelele dauneaza grav intelectului.

| FarSe17 explică:

Ai lipsa de ocupatie happy

| FarSe17 explică:

Taci ma'h te bagi in seama aiurea, vb de altii cand tu asculti mai rau decat oricine

app

Gramatica limbii romane este Freeware, asta inseamna ca o poti folosi (chiar si tu) in mod gratuit. Retine insa ca aceasta nu este totodata si Open Source, ca atare nu poate fi schimbata sau publicata intr-o forma schimbata dupa bunul tau plac sau in functie de cunostintele tale generale...