| uPPex a întrebat:

Cum Va Petreceti Sarbatorile De Iarna?

Raspunsul care imi place cel mai mult primeste Fonda! big grin

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Craciunul cu familia; x
Revelionul cu prieteniilove struck

tu?

| uPPex explică (pentru papusica987):

Cred ca tot asa
Craciun Familie > Rude > Prieteni
Revelion Cu prietena smug

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

În sânul familiei, alături de neamuri şi prieteni, aşa e la sfârşit de an.

| papusica987 a răspuns:

Mersi:*

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Eu stau cu familia adica cu fratele mama si tatal meu impreuna cu fini lor si fetita lor o scumba, impodobim bradul si char dacva am 11 ani ma cuprinda o bucurie asa frumoasa de craciun

| Siidney a răspuns:

Buna,cel mai mult imi plac sa le petrec in sanul familiei+sanius

| anamariamihaelapop a răspuns:

Hei. eu imi petrec sarbatorile impreuna cu prietenele mele :X:X o sa fiee foarte tare sau daca ai iubita ai putea sa ti-l petreci impreuna cu ea si sa faceti multe poze! craciun fericit

| uPPex explică (pentru anamariamihaelapop):

Imi place! dar nu pot sa iti dau funda straight face nu stiu dc dar nu apare.
mai da odata raspuns pentru a primi funda!

| Deea22Girl a răspuns:

Craciunul o sa il fac cu familia; x`!
Iar Revelionul o sa fie cu prietenii intr-un club ca si anul trecut`!winking