| nimicitorul a întrebat:

Salut Bai cine stie cand apare tot albumul iarna manelelor ca trebuie sa apara?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mai bine asculta muzica, nu manele.

| nimicitorul explică (pentru CautNume):

laughing) da manelele ce suntlaughing si in primul rand manelele is foarte tari fiecare cu muzica lui.Clar!

| CautNume a răspuns (pentru nimicitorul):

Muzica in orice caz nu sunt...Ma rog, cum ai zis, fiecare cu muzica lui/ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nimicitorul):

Nu sunt muzica! Si daca tu crezi ca sunt "foarte tari" atunci esti un tampit fara gusturi.

| KristalPop a răspuns:

Băi, ai greşit categoria. Manelele nu sunt muzică, sunt gunoaie.

| nimicitorul explică (pentru KristalPop):

Bn sunt gunoaie nu ti-am cerut tie parerea si esste muzica tampito.

| KristalPop a răspuns (pentru nimicitorul):

Sunt băiat, cretinule! E părere personală, "tâmpito"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manelele sunt gunoaie, niste jeguri infecte. Nu sunt muzica. Deloc.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Inca nu stie nimeni cand apare

| yonutzz96 a răspuns:

Ce de retardati pe aici care comenteaza, daca nu ascultati manele ce cautati sa raspundeti la intrebare?, ma intreb la cate majorate si la cate petreceri va duceti thinking, ca peste tot se asculta manele, sau poate sunteti d`aia care pe internet va laudati ca nu ascultati si acasa rupeti laughing), oricum sunteti mai mult decat penibili happy