| deeapanda a întrebat:

Sal cum era melodia asta? stiu doar un vers poate ca stiti cum se numeste happy "Plangeam cand ii vedeam impreuna "etc etc parc aasa era laughing) funda :X

Răspuns Câştigător
| Irinami21 a răspuns:

Bambi-2 ochi caprui parca :X:X:X o adoram si eu dar am uitat-o mersi ca miai amintit laughing) funda? puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Bambi-2 ochi caprui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot auzeam melodia ăstora de la Bambi, prin 2000 nu mai ştiu cât. Şi atunci mi se părea la fel de penibilă ca acum.

| deeapanda explică (pentru anonim_4396):

Mie imi place, e exact povestea mea dc ador melodia :XX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bambi - Doi ochi caprui happy :*

| 69CarpeDiem a răspuns:

Buna seara!
Numele melodiei este "Doi ochi caprui"
si este cantata de Bambi.
Sper ca i-am fost de folos!
Funda?

| deeapanda explică:

Multumesc tuturor kiss

| Louuder98 a răspuns:

http://www.youtube.com/watch?v=JSiFVyaFT0E cred ca despre asta vorbesti.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| AsYou a răspuns:

Bambi-2 ochi caprui, nu stiu daca chiar ea este dar incearca presupun ca ai ascultat-o la pariu cu viata.

| fayreh a răspuns:

Bambi - Doi ochi caprui.