| anonim_4396 a întrebat:

Era mai demult o melodie care suna cam asa:"plangeam cand ii vedeam impreuna, plangeam cand ii vedeam tinandu-se de mana, plangeam cand ii vedeam intamplator, si nu stiam decat de dorul lor..."cam atat mai stiu eu din ea.Stie cineva cum se numeste si cine o canta? Mss mult.

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bambi.

| Bogdana a răspuns:

Bambi-ochi caprui

| Zâmbărici a răspuns:

Bambi-Doi ochi caprui
Http://www.youtube.com/watch?v=eVY4qNPtBCE

Ce inocente erau fetele atunci si acum si-au bagat numai botox in fetele lor.
x(x(
Oricum e foarte reusita melodia!

bye

| Adya20 a răspuns:

O canta Bambi si se numeste ochi caprui

| Amrita a răspuns:

Bambi-2 ochi caprui blushing

| Anonimusss a răspuns:

Bambi-Ochi capruiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Girl1234566547 a răspuns:

Bambi-doi ochi caprui...happycu toate ca ti-au raspuns multi am simtit si eu nevoia sa iti spuntonguehappy o melodie super, pacat ca fetele s-au cam lasat de muzica romaneasca...

| Anto97 a răspuns:

Bambi-doi ochi capruiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=onfTW9wP7PU uite aici piesa :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat a putut sa-mi placa piesa astabatting eyelashes...bambi- 2 ochi caprui :X:X. Iti recomand si bambi-imi cant iubireawinking. Acum, nu prea mai imi plac, dar pe moment au sa-ti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plangeam cand ii vedeam impreuna-bambi

| M.Danny a răspuns:

Bambi ochi caprui