| anonim_4396 a întrebat:

Sal'tare

stie cineva cum se numeste melodia de pe fundalul reclamei de la "Jurnalul National", aceea in care apar multe persoane cunoscute care mimeaza ce se intampla in melodie, daca stie care cum se numeste i-as fi recunoscator

multumesc

3 răspunsuri:
| JesterRO a răspuns:

Incearca sa cauti "Targul de sclavi" cantata de Luminita Soare...sau daca nu, de catre formatia Ecoul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kids oy

| yahoo a răspuns:

Nu stiu, dar cauta pe www.google.ro! "Fond muzical Jurnal National". poate gasesti ceva!;)