| Marlanu_1515 a întrebat:

Sal TPU. vin cu o noua intrebare pentru voi. de ceva timp ma bate gandul sa imi fac un mic post de radio online, dar vreau decat pentru prietenii mei nu sa am eu cine stie ce audiente si daca se poate sa imi raspundeti la urmatoarele intrebari:
1 daca este legal deschiderea acestui radio?
2 ce program pot downloada de pe internet care sa fie gratis si care sa fie usor de configurat?
Pentru cele mai bune raspunsuri ofer funda+vot.

1 răspuns:
| MisterSprinkle a răspuns:

1.Da
2.O sa te ajute si Virtual DJ si ca sa faci statia de radio downloadezi ubroadcast e foarte bun si eu am lucrat cu el
3. Funda?