| TupacAlive a întrebat:

Sal TPU. Vreau sa imi fac un radio... dar nu stiu ce nume sa ii pun...
Radioul o sa fie numai cu hip-hop. m-am gandit ca ma ajutati cu niste nume de radiouri... Funda pentru cel mai frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radiozilla, Hip hop generator, radio sly, poetry radio, radio pimp, basement radio/radio de subsol (ca să nu fie "underground"), radio workshop, radio pax (="pace" în latină)... nu uita să verifici să nu fie deja un radio cu numele pe care îl doreşti.

5 răspunsuri:
| mary a răspuns:

Hip-hop-eu

hip-hop-radio

radio-hip-hop laughing

radio yeee man!

| ElecktroFloweR a răspuns:

Pai stiu ca este ca si id meu dar mie imi place ceva de genul ''elecktro club'' sau ca sa fi tu poate '' Tj Nicki'' sau daca te cheama ionut poate... ''Dj Ionutz'' sper sa iti place ceva si daca da astept funditabatting eyelashes

| PrINcEss_Y a răspuns:

HH centre ( centrul hip hop).

| TupacAlive explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, dar s-ar putea sa ma ajutati cu niste nume de radiouri in romana?

| zyrkon a răspuns:

Hip-hop flyer

dj zyrkbig grin

skyline hip-hop