| CrazyJoker a întrebat:

vreau si eu niste Nume pentru un radio... vreau sa-mi fac un radio si nu stiu ce nume sai punma ajutati? la cele mai bune nume dau funda:Xurgentt va roog

Răspuns Câştigător
| b342 a răspuns:

Hmm. te pun sa alegiwinking! Radio Free, Radio Hate, Radio Devil, Radio Eye, Radio Cold, Radio Colours. [ poate ti se pare stupide dar le-am facut pe moment ] alege ce`ti convine laughing

1 răspuns:
| April27 a răspuns:

Pai...

-Kiss you

-Mega Radio

-Radio Channel

-The Radio cool

-Music Fm

-Pop Music

-Love music

ma rog dar sunt cam jalnice dar sper ca ti-a placut macar unul daca nu ei bine imi pare rau.