| selenuca_4564 a întrebat:

Sall all! am auzit ca nu de curand bella thorne si zendaya au lansat un nou single pe nume watch me. site http://www.youtube.com/watch?v=PPNMGYOm1aM&feature=relat ed. vreau sa stiu si eu daca mai lanseaza un clip impreuna si cand. funda! lol

5 răspunsuri:
| Stardust_3152 a răspuns:

Nu cred ca ele canta in melodia asta...

| DracusorImpielitat a răspuns:

@stardust ele il canta, dar oricum, e copiat, nu ati mai auzit melodia de la refren? eu da, chiar am mai auzit-o, e de mai de mult.

| CeCeJones a răspuns:

Probabil ca vor mai lansa melodii impreuna dar le canta melodiia pentru toti :]]. doar caca fost preluata de la altii pentru ca melodiia apare si in shake it up dar acolo o canta altii dar ele canta si refrenul

| DellyDeya a răspuns (pentru CeCeJones):

Pai...zendaya si bella nu am mai cantat ceva impreuna,dar stiu niste cantece de ale zendayei, uite:Zendaya Coleman-swag it out, dig down deeper

| XDarkAngel a răspuns:

Ba da ele canta si stiu ca zendaya mai are si alte melodii