| ryume a întrebat:

Sall all! Am si eu o intrebare ...Trupa Paramore s-a despartit? Si daca este adevarat imi spuneti va rog de ce? FUNDA^^

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Doi dintre cei cinci membri, chitaristul Josh si bateristul Zac, care sunt de asemenea frati, au parasit trupa. Nu s-a despartit complet, inca mai exista Hayley si ceilalti doi. Josh s-a casatorit si probabil asta e unul dintre motivele pentru care paraseste trupa, iar cum celalalt este fratele lui, problemele sunt comune.

3 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Josh Farro s-a declarat foarte nemultumit, in urma informatiilor aparute pe site-ul oficial al trupei, potrivit carora el si fratele sau, Zac Farro, ar fi parasit Paramore. El a spus ca solista trupei s-a comportat intr-o maniera nu foarte corecta fata de fostii colegi. In opinia sa, un anunt echitabil si echilibrat ar fi trebuit scris impreuna si nu doar de una dintre parti si – cu atat mai putin – publicat fara acordul sau.
In fine uite stirea http://www.utv.ro/......y-william/
nu are rost sa pun eu copy-paste :))

| yaVanilla a răspuns:

Din cate stiu eu nu s-au despratit.Doar au plecat fratii Farro din trupa.

| AudImagini a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu
ma sinucid *incepe sa arunce cu CD-urile paramore prin camera*