| Alexandra_3484 a întrebat:

Sall! Stiu ca e o intrebare foarte frecventa. Dar vreau niste nume de trupe rock gen. Linkin Park, Paramore, Red Hot Chili Peppers; apropo, sa`mi spuneti care e trupa voastra preferata.

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Trupa preferata este evanescene
trupele ar fi :
evanescene
tool
cinema bizarre
millionares(unele melodii)
slikpnot
iron maiden
AC/DC
Children Of Bodom
Death:x
uite aicia si altele :http://www.metalhead.ro/trupe-t-2-i-7-l-1-p-2

| anyia a răspuns:

Nightloosers, Nirvana, Metallica, Nightwish, Truda, Rammstein, Guns N Roses, Iron Maiden, Slipknot, AC/DC, Iris, Ozzy Osbourne(care e de fapt cantaret), Evanescence, Kamelot, Dimmu Borgir, Pink Floyd, Scorpions, Queen, Motorhead si multe altele. Eu iti recomand Guns N Roses si Iron Maiden, sunt preferatele mele si canta foarte frumos. Auditie placuta!big grin