| Onutssa a întrebat:

Sall all! Am si eu o intrebare: va place melodia asta: ryan si radu-rush love? Daca raspunsul este da atunci care varianta, cea in romana sau cea in spaniola? Funditssa pentru raspunsul cel mai prompt si care se potriveste cu preferintele mele privind melodia asta.

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

În spaniolă, dacă nu ai găsit. o cumva, uite. o aici
http://www.youtube.com/watch?v=N8yRWMeOO0k

3 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Suna foarte fain varianta spaniola! (si video asta ii asa d fain! :) )
Deci CATEGORIC mel asta ii ff faina in varianta spaniola! :)

| cryssu2008 a răspuns:

Mie imi place melodia in spaniola, te face sa te simti foarte bine si sa iubesti...

| Aηηy a răspuns:

In spaniola tongue si da, imi place.