| JuliaSweet a întrebat:

Vreau sa va intreb daca s-ar putea sa vina Miley Cyrus in Romania sa sustina un concert!

Răspuns Câştigător
| JustMe_2928 a răspuns:

Buna! Din pacate Miley Cyrus nu are niimic planificat in ceea ce priveste Romania pe anul 2010. Dar nu se stie niciodata! Poate vom avea totusi o surpriza din partea ei.
Acesta este un articol din Bravo.
Sper ca te-am ajutat.

11 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu o sa vina intr-un interviu acordat a spus ca nici nu a auzit de Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| ConstiintaTa a răspuns:

Nu, de curand nu.Chiar nu am auzit, dar daca o sa vina mai tarziu sunt sigura ca o sa vina in Bucuresti sau ma rog in orase din astea mari.

| slipknot a răspuns:

Sper sa nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va veni deoarece am gasit si eu pe net concertul va fi in iunie sau iulie in bucuresti si toti colegi mei vb despre asta asa ca sunt sigura ca va veni. Daca mergi iti urez distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt dany si am 12 ani, mi-ar placea sa vina in romania miley

| spaikizz a răspuns:

S-AR PUTEA! Nu e ceva sigur. Daca cere si ea precum Madona, nu cred ca o primeste. Dar, au aparut zvonuri ca va veni in toamna anului 2010. Esti fana?

| forchan a răspuns:

Dap, am auzit zvonuri ca o sa vina pe 18 Septembrie 2010...cica biletul costa cam 50 RON.

Se zice ca in deschiderea ei o sa cante Cradle Of Filth (http://www.youtube.com/watch?v=6dW6aNAZGTM)

| kíddσ_x a răspuns:

Nici o sansa laughing
Dar in 2011 va veni Bieber in Romania love struck crede-ma stiu

| ☺ Must be really☺ a răspuns:

Buna! Si eu sunt fan.Trebuie sa vina deoarece are turneu mondial.Cred ca mai la toamna, oricum, daca vine biletul sigur va costa peste 50 de ron.Mai ales daca luati in primul rand.Hai ca ne mai documentam noi pana la toamna... daca afli ceva sa ma anuntiwinking