| fannumber1mileycyrus a întrebat:

Va rog cand vine miley cyrus in Romania ca sa dea un concert?

7 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Cand o sa se blocheze intr un lift si o sa realizeze ca solutia de a scapa din mizerie e sa vii tot in mizerie, adica in romania.

| Silvia a răspuns:

Maine.

| fevrier a răspuns:

Nu te ruga de noi, ci de ea, lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca raspund la o asemenea intrebare...=)) Dar pari asa de disperata...
M-am uitat pe site-ul sau oficial. Pe moment sunt prevazute concerte in SUA si Marea Britanie. Nimic altceva... Sorry...
Uita-te din cand in cand pe http://www.mileycyrus.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zvonea ca vine in octombrie, dar acum suntem in noiembrie.Roaga-te de ea nu de noi.Am vazut lista turneului sau si nu se opreste in tara noastra.Isi promoveaza noul album prin america.Imi pare rau!

| grigorutz a răspuns:

Pentru tine vine chiar azi

stai sa o sun sa-i zic sa vina...hee hee

| candy_9937 a răspuns:

Sa nu vina ca o impusc

Since o urasc din tot sufletul

Este o dintoasa urata, fitoasa si nici nu are voce laughing whistling