| killerkiss a întrebat:

Sall:* Am un prieten de ceva timp si el imi tot dedica melodii in care e vorba despre baieti care iubesc fete.si unele chiar ni se potrivesc. vreau sa ii dedic si eu una. Am cautat pe net dar toate melodiile de dragoste sunt dedicate fetelorcrying Nu stiti ceva melodii pe care i le-as putea dedica eu? Pe romana va rog happy dau fundita pentru ce-a mai frumoasa.va rog muult :*:*:* :X:X:X

1 răspuns:
| Lcrrr a răspuns:

Melodie nu cred ca stiu. dar daca vrei iti dau niste versuri. " Esti cel mai frumos baiat pe care l.am intalnit ` Si sincer, as vrea sa fiu cu tine la infinit. Sa strabatem noaptea cerul printre stele ` Si sa nu dispari nicicand din visele mele. " love struck Este compusa de mine. :d. Sper sa iti placa si sa iti fie de folos. >:d