| rosalbiaaaa a întrebat:

Vreau si eu niste melodii dedicate lui? cum ca il iubesc prea mult! funda

Răspuns Câştigător
| Aduutza1993 a răspuns:

Catalin- Vrei nu vrei, Alex Velea -Iti multumesc, Doze si Indiferent- Pentru ea, Laura Pausini – Strani amore, Mie "Lady in red" mi se pare melodia de dragoste prin definitie. De fapt, din punctul meu de vedere, "Lady in red" e cea mai buna melodie a tuturor timpurilor...Holograf – Ochii tai,Vama Veche-Cu tine, Adela Popescu- Dragostea ta ma cheama la tine, Instinct – Doar ea (link youtube: http://www.youtube.com/watch?v=spVNJ8Se5KM).
Acestea sunt preferatele mele. Funda? :P

2 răspunsuri:
| ellenna02 a răspuns:

Adi cristescu- Fara cuvinte, Maria Radu- Zbor, ANdra- Cand plang, tu simti, Laura Stoica-Mai frumoasa, Directia 5-Am nevooie de tine, Vunk-Balada pentru o minune, Directia 5- Iti multumesc, Holograf - inima mea nu e intreaga daca nu esti tu sau Doar o viata nu-mi ajunge sa iubesc, http://www.youtube.com/watch?v=q-LTCpc86fw&feature=player_embedded, Celine Dion- I love You, Conexiuni- tu, Dana nalbaru-Te iubesc, Barbara Streisard i am a woman in love, Andreea banica- Incredere, Andra- Pentru tine si o melodie sensibila: tatiana cerga- aripi! sper sa iti fie de ajutor! :* pupici cu sclipici

| ellenna02 a răspuns:

Si funda?