| adyboss3 a întrebat:

Sall, am un telefon de tip nokia 2330 classic, are doar bluetooth, card nu are. Si as vrea sa stiu daca merge sa ii fac o gaura de card in el si daca merge sa-l folosesc. Daca merge as vrea sa-mi spuneti cam cat m-ar costa aceasta gaura. Funda

Răspuns Câştigător
| CristinaL?vMucAnonim a răspuns:

Doamne Fereste`ma! Cum sa faci o gaura in telefon? Ce ai patit? Fratele meu geaman are un Nokia 2330 classic, am fost si la un reprezentant Vodafone sa intrebam daca putem atasa de telefon un card dar din pacate nu merge... Funda plz

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Cum să ii faci o gaură? Am mai văzut-o şi pe asta!
Mai bine cumpără-ţi un telefon care să aibă slot de card, nu încerca să inventezi tu unul.
Baftă şi sărbători fericite!

| Lala20 a răspuns:

Cum doamne sa ii faci o gaura? laughing Glumesti, nu? :O Evident ca nu se poate, daca nu are slot din fabricatie, nici gand! Mai bine nu incerca singur.