| Razvy197 a întrebat:

Am un teelfon nokia 2330 classic. Si nu stiu ce are ca nu mai merge deloc crying(. Am bagat incarcatorul sa il incarc si pe telefon scrie :Incarcator Neeaceptat crying. Si se inchide mereu. Care poate fi cauza?

3 răspunsuri:
| troller2103 a răspuns:

:d sora mea a avut un telefon ca al tau Nokia 2330 clasic si a patit la fel ca tine. :d
A incercat sa.l repare dar nu a mers.
Trebuie schimbat soft-ul la telefon. happy
du-l la un magazin de telefoane si spune-le ce s-a intamplat.winking
nu costa drept mult 50-100 lei big grin
sper ca te-am ajutat. funda?

| peterutzu a răspuns:

Razvy cauza prin care nu merge poate fi timpul sau daca l-ai scapat cat de rezistent ar fi se mai stica eu iti recoman sa iti iei unu nouwinking

| peterutzu a răspuns:

Buna! Telefonul nu merge poate din cauza ca e vechi sau ca l-ai scapat si un Nokia se stirca odata si odatawinking.