| Dominicc a întrebat:

Sall... am vazut mai demult un film. nu ii mai stiu numele asa ca poate l; ati vazut si voi si stiti. Era cam asa : Era un tip care vorbea cu o fata pe mail si la un moment dat nuhs ce ii trimite tipei din greseala un msj cu ceva rau si apoi regreta. tipa primeste msju si isi inchide mailu sau nah. asa era filmu si telef si tot. el pleaca apoi dupa ea. (erau in parti diferite ale lumii cica) si isi mai ia tipu cu el 2-3 prieteni intre care si o colega de clasa si pornesc la drum. strabat toata lumea si bla bla bla. la un moment si fata pleaca intr; o excursie cu clasa. Baiatu as in sf la fata acasa dar tatal ei ii spune ca e plecata si iar pleaca dupa ea. IN sf se intalnesc intr; un muzeu parca. si cam atat.
era comedie-drama-si nu mai stiu.
stie cineva? fetele?

scuze daca am scris cu greseli

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Sexdrive
sau eurotrip

10 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Eurotrip mai mult ca sigurhappy

| Ionutzsa a răspuns:

Eurotrip cu siguranta!

| Dominicc explică:

Nu.

| Dominicc explică:

Am gasit fetelor. mersi oricum

se numeste Eurotrip

| TwixulDrept a răspuns:

Cred ca este,, cinci baieti dupa o fata "

| D A R i U t S s A a răspuns:

Iar baiatul care se duce dupa ea defat credea ca "ea"este un "el" iar dupa consta ca de fapt el vorbea cu o tipa super "buna"
il stiu dar numai stiu cum se numea! Sorry

| Aries90 a răspuns:

Eurotrip este happy

| Nuuu a răspuns:

SexDrive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roadtrip se numeste filmul, fata era frantuzoaica parca ...si se intalnesc la vatican la sf.

| me9530 a răspuns:

Nu sunt sigura dar s-ar putea sa fie "Eurotrip". Cauta trailerul si vezi daca este acela.