| unromantraditional a întrebat:

Sall,as vrea sa-mi deschid un radio si am nevoie de dj.Nu e neaparat sa aiba experienta, doar sa fie pasionat de muzica si sa vorbeasca cursiv si coerent. Daca ai deja radio si ai nevoie de dj, nu ezita sa ma contactezi big grinbig grin ID de mess:dany_scurt_9. Ceau ^^

6 răspunsuri:
| MeeeDyana a răspuns:

Eu as vrea sa fiu DJ! Am incercat si eu sa imi deschid un radio, dar nu am reusit unul dintre programele necesare.

| unromantraditional explică (pentru MeeeDyana):

Da-mi id-ul tau de mess, sau adauga id-ul asta in lista ta: dany_scurt_9 ok? big grin

| MeeeDyana a răspuns (pentru unromantraditional):

Am adaugat!

| MeeeDyana a răspuns (pentru unromantraditional):

Mai trebuie doar sa imi dai,, Accept''!

| Pici'ü_Claudiu_1997 a răspuns:

Uite dany ma ofer eu am experienta in sam broadcast si mixez live club/house. am 16 ani si ma cheama Claudiu ati dau acum add

| unromantraditional explică (pentru Pici'ü_Claudiu_1997):

Scuze,am dat ignore, nu am stiut k esti tu...am mai primit eu cereri de mess de la niste persoane din alte tari fara sa le cunosc si din cauza asta n-am acceptat, oricum, adauga id asta radio_musix2012, e id-ul radio-ului, sunt on si pe el, scuze inca odatawinking