| GameMaster23 a întrebat:

Sall, ce nota ii dati de la o scara de la 1 - 10
http://www.youtube.com/watch?v=s8NJOKC2fxI
Astept multe raspunsuri:D

Răspuns Câştigător
| Cristy990 a răspuns:

10.Sunt fan Skillet.Ma bucur ca mai exista si oamenii cu gusturi bune e TPU.

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

9,a fost prima melodie pe care am ascultat-o de la Skillet si mi se pare si acum la fel de buna, ca prima data, desi au si melodii mai bune.Imi place de fel rock-ul care foloseste in melodii si o vioara si o orga, desi nu prea as putea numi Comatose symphonic metal.Totusi,imi place destul de mult.

| TeoPT a răspuns:

O adoram înainte, acum mi se pare cam monotonă. Da, îmi plac Skillet, dar mai bună mi se pare Whispers In The Dark sau Collide. Comatose. Nu prea mă mai atrage.

Baftă

| Sconcsiş a răspuns:

8,5
Foarte faină melodia. Nu dau 10. Vreau să fiu realist.

| Syto a răspuns:

10!; x; x; x; x; x; x; x
Ii ador versurilelove struckxx

| Stephanie_4214 a răspuns:

10:X