| cRaZyYkiD a întrebat:

Sall.cine imi poate da o lista cu cei mai buni cantareti sau trupe de rock pe care ii stie? Multumesc, dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| lavynya18 a răspuns:

Evanescence(bring me to life,haunted,broken),within temptation(angels,what have tou done,utopia,frozen), skillet(last night, awake and alive, heromonster), bullet for my valentine(your betrayal, waking the demon), 3 days grace(never too late,pain,brake),breaking benjamin(diary of jane,so cold,breath), all time low(dear maria), there for tomorrow(pages), linkin parca(toate melodiile de la eie sunt mult prea multe), paramore(decode, misery business), 30 seconds to mars(a beautiful lie,to kill),slipknot(psychosocial),the red jumpsuit apparatus(face down, your guardian angel), red(already over), funeral for a friend(your revolution is a joke), escape the fate(situations), silverstein(my heroine) si mai sunt multe multe, mult prea multe

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns (pentru RockinLife):

Aşa,fii rău laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lavynya18 a răspuns (pentru RockinLife):

Fiecare asculta ce vrea, mie trupele acestea imi plac

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru lavynya18):

Putine trupe sunt bune. din cate stiu limbi in parca fac muzica pe calculator mai nou, slipknot niste mascarici laughing, paramore mai mult pop.

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru RockinLife):

Probabil o sa-si dea seama peste ceva timp ca ce ai spus u e adevarat, daca nu atunci e grav laughing. oricum u meritai funda \m/

Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Green Day
The Red Jumpsuit Apparatus
Offspring
Cam acestea imi plac si le cred cele mai bune trupe. Mult noroc!

| lavynya18 a răspuns:

Aaaa da am uitat o trupa eyes set to kill(darling, broken frames, give you my all)happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce gen vrei...
Uite aici gasesti toate trupele pe care le vrei si te documentezi tu:

http://www.metalhead.ro/trupe/

| TheAvenger a răspuns:

Nu meriți.dar, ca să nu mă faci neam prost, uite: http://www.youtube.com/watch?v=v1d2kad4Awg

| cRaZyYkiD explică (pentru TheAvenger):

Dc? adica eu doar v'am intrebat canteretii/trupele de rock care va plac, iar voi va luati de mine ca toti nebunii ca nu stiu, sau ca nu am auzit de niciunul! Lasati'ma in pace cu toate idioteniile voastre!

| cRaZyYkiD explică:

Rockin si symphony, cred ca nu va'ti dat seama cat de idioti sunteti, dar va spun eu.ASA CA INCHITETI'VA CIOCURILE!