| Skypee a întrebat:

Sall, e buna chitara asta?
http://www.soundcreation.ro/......14909.html

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Firma asta,dimavery,fac de obicei chitari de ****,nu-ti recomand sa cumperi ceva de la firma asta, intr-adev, uneori mai scot si chitari bune, insa nu-i o idee buna sa te bazezi pe noroc, exista o gramada de chitari bune in gama asta de pret
http://mcmusic.ro/......20-bk.html
Insa as vrea sa te intreb, ce ai de gand sa canti pe ea, muzica clasica, flamenco, genurile astea 2 se canta pe chitara clasica,daca vrei sa canti, pop, rock, folk, etc...iti trebuie una acustica.

| Skypee explică (pentru RockNbeer):

Pai pentru incepator chitara.Si am de gand sa cant muzica clasica.Mersi pentru sfat si pentru link.

3 răspunsuri:
| Lhurricane a răspuns:

E buna pentru un incepator care are de gand sa invete pe ea acorduri, ciupituri etc, daca vrei sa canti, nu nu e buna. mai degraba mai strangi bani si iti iei un fender. bafta

| Bunny_8478 a răspuns:

Am si eu una la fel si e buna