| MarianaMadu a întrebat:

Sall! Imi puteti da si mie un site dupa care sa pot descarca un program de facut muzica electronica...sau alt fel de muzica... Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| MarianaMadu explică:

Eu am mai avut programe de genul asta si stiu cum se lucreaza in ele, si stiu ca nu poti face astfel de muzica cu doua click-uri. Daca nu ma pricepeam, sincer, nu voiam sa descarc asa ceva.

| Echaursi a răspuns:

Asemenea melodii se pot creea doar cu programe, se face manual, nu dai 2 click-uri si gata. Deci este ceva mai complicat. Cauta programe pentru mixat. gen : VirtualDj, Traktor e. t. c.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.download-muzica.ro;)