| LuciVIP a întrebat:

Sall la toata lumea! Am si eu o intrebare! Imi puteti spune si mie cum pot descarca muzica ( de preferat videoclipuri ) de pe net gratis desigur! Nu as vrea un program pe care trebuie sa il descarc ci mai degraba un site de unde sa le descarc direct pe calculator... Multumesc de raspunsuri! cel care ma juta mai mult primeste fundita big grin.

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Direct de pe site nu stiu, dar eu iti recomand MP3 Rocket, e simplu de instalat si downloadezi orice video vrei de pe youtube. Sper sa te ajuta, bafta:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa descarci videoclipuri de pe youtube, intra pe
http://www.video2mp3.net/
scrii linkul acolo pe banda aia alba si CONVERT, apoi astepti pana iti apare download
Sper ca te-am ajutat...:)