| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de versurile (in romana) la melodia Whish You Here de Avril Lavigne. Plizz! Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| rockerita39 a răspuns:

laughingvai de mine ce mai traducere...
auzi ca "Eu pot fi dure, pot fi puternice" laughing "Ce mi-ar face să vă avem aici" laughing

2 răspunsuri:
| Saddy a răspuns:

Mersi andre2012 dar mai corect nu pute-ai sa scrii?

| Andre2012 a răspuns:

Eu pot fi dure, pot fi puternice
, dar cu tine, nu e aşa, la toate
Exista o fată care să ofere o rahat
spatele acestui zid te plimbi doar prin ea
Şi îmi amintesc
toate acele lucruri nebun ai spus
Ai lăsat-le în funcţiune prin capul meu
Esti mereu acolo, esti peste tot
Chiar acum as vrea sa fi aici
Toate aceste lucruri nebun am facut
Nu cred despre el, doar a mers cu ea
Tu esti mereu acolo, esti peste tot
, dar acum te-am dori au fost aici (Refren) Fir-ar! Fir-ar! La naiba! Ce mi-ar face să vă avem aici, aici, aici as vrea sa fii aici Fir-ar! Fir-ar! La naiba! Ce mi-ar face pentru a avea lângă tine, lângă, lângă as vrea sa fii aici Îmi place, aşa cum eşti E cine sunt eu, nu trebuie să încercaţi greu Noi mereu spus, spune-mi place este Şi adevărul, este că mi-e dor cu adevărat Toate aceste lucruri nebun ai spus Ai plecat de-le în funcţiune prin capul meu esti mereu acolo, esti peste tot Chiar acum as vrea sa fi aici Toate aceste lucruri nebun am facut Nu cred despre ea, doar a mers cu ea Tu esti mereu acolo, esti peste tot, dar acum as vrea sa fi aici (Refren) Fir-ar! Fir-ar! La naiba! Ce mi-ar face să vă avem aici, aici, aici as vrea sa fii aici Fir-ar! Fir-ar! La naiba! Ce mi-ar face să ai aproape, lângă, lângă as vrea sa fii aici Nu, nu vreau să renunţ vreau doar sa stii pe care nu, să dea drumul Lasa-oh oh (x2 ) (Refren) Fir-ar! Fir-ar! La naiba! Ce mi-ar face să vă avem aici, aici, aici as vrea sa fii aici Fir-ar! Fir-ar! La naiba! Ce mi-ar face pentru a avea lângă tine, lângă, lângă as vrea sa fii aici

Versuri de la: http://www.versuri.ro/

| rockerita39 a răspuns (pentru Andre2012):

laughingvai de mine ce mai traducere...
auzi ca "Eu pot fi dure, pot fi puternice" laughing "Ce mi-ar face să vă avem aici" laughing