| Systemup a întrebat:

As vrea sa imi spuneti cintecul vostru preferat.
Funda celui mai frumos cintechappy
Limba cintecului nu conteaza.

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Metallica - Nothing Else Matters
http://youtu.be/bAsA00-5KoI

| ErrorFound a răspuns:

Preferatele mele(dupa gen):
Alborosie-Herbalist(Regae)
Rammstein-Ich Will(Rock)
Eminem-The Real Slim Shady(Hip Hop)
Cheloo-In corpore Sano(Rap)

| Seby90 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YBJGk80ZKXo

Probabil ca nu o va asculta nimeni, si cine o va asculta o va critica ca nu o canta inna.

Sper sa va placa, o melodie foarte departe de mainstream.

| michelia a răspuns:

Elvis Presley-Always On My Mind

http://www.youtube.com/watch?v=jYeReAqfaRQ

| Leatherleader a răspuns:

Pai mie imi plac mai multe:
-Alex Velea - e marfa tare
-Khaled - C'est la vie
-J. Yolo - Te pup, pa, pa!
-J Balvin - Tranquila
-Smiley - Dincolo de cuvinte
-Connect R - Da-te-n dragostea mea
-Akon - Breakdown
-Ami - Otra vez
-Andra - Inevitabil va fi bine
-Puya - Klandestin
-Inna - P.O.H.U.I
-Naughty boy - La La La
-Nicole Chery - Memories
Sunt mai multe care imi plac.

| xXAlphaXx a răspuns:

Macklemore&Ryan Lewis ft. Wanz-Thrift Shop

| Aditzu1988 a răspuns:

In extremis - Stiu ce-ti place. Logic ca acum nu stiu cat de mult va fi pe placut tau. Gusturile difera de la persoana la persoana

| Mable009 a răspuns:

Pai eu am mai multe
Tranquila
Inevitabil va fi bine
Trift shop
Pohui
Ecou
Dar melodia mea fav e : c'est la vie e super o iubesc ( asta-i viata) din francezawinking

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Mable009):

CocalarismelaughingIn afara de Pohui, restul is PRAF!

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Mable009):

Eu nu stiu ce vezi tu in melodiile astea, dar in finetongue
Thrift Shop e de departe cel mai bun din lista asta!
Nu ai vazut ca la Tranquila, 90% din comentariile de pe YouTube sunt de la Romania? Oare, de ce? Pentru ca la noi trag manelele astea!

| Mable009 a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Auzi ma fraiere ....fiecare cu gusturile lui...deci cam toti prietenii mei sau alti si alti au melodia tranquila in telefon sau o asculta da poate altii au pareri diferite dar mie imi plac si ecou sau inevitabil va fi bine
.da si mie imi place mult thrift shop...dar si celalte imi place.si imi place pohui
deoarece nu canta atat de mult inna laughing))

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Mable009):

Daca ai fi mai destepta ai observa ca la melodia asta, 90% din comentariile de pe youtube sunt de la romani! Pentru ca numa noua ne place rahatul asta de melodie!
P.S.:Eu nu fac parte din categoria asta pentru ca stiu ce este muzica adevaratatongue

| Mable009 a răspuns (pentru Mable009):

Scz greseliile de ortografie dar tastatura sta sa se rupa laughing

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Mable009):

Deci,prin asta pot sa inteleg ca sunteti o adunatura de prostilaughing

| Mable009 a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Da ma sti ce e muzica adevarataaa aaa bine atunci fa si tu o melodie sa te vad specialistu lui buna.
Mare lucru ma ca unui om ii place o melodie sari tu cu gura ta mare si incepi sa comentezi ca prostu.
Adunatura de prosti esti tu mai du-te si culcate specialist inmuzica vezi sa nu laughing

| Mihai11 a răspuns:

Puya si Don Baxter - Baga Bani

| Maddaaaaaa a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=5_grJ9dq0OI
Allexino & Mirabela - Loving you

| MursoiMadalin a răspuns:

Daca ai ca melodie preferata, una dance.....atunci imi pare rau
Melodia preferata trebuie sa contina un mesaj puternic, sa te regasesti in ea :D

Ceva de genu:
http://www.youtube.com/watch?v=80nsCMdTItY

| Miha3meow a răspuns:

The strange familiar-Alibi. happy

| deyaaaa a răspuns:

Christina grimmie liar liar

| elenaanfimov a răspuns:

Hurt christina aguilera

| scumpyioana a răspuns:

Moody-ochii care nu se vad