| Alex143bManson a întrebat:

De unde pot gasi albume cu marilyn manson la ce magazin big grin PLS FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ioana562 a răspuns:

Buna sunt un mare fan marilyn manson si vreau sa iti raspund la intrebare big grin big grin da se gasesc albume dar nu la noi in tara sad la noi intara se gasesc alte albume ai inteleswinkingwinking cand o ma mergi vreodata in amerika cauta la magazine de muzica si cu siguranta o sa gasesti dar si la noi in tara sunt magazine de muzica mergi acolo poate ai noroc big grinbig grin:

| Alex143bManson explică (pentru Ioana562):

Da laughing si am fost in amerika dar nu mi-a trecut prin cap atunciibig grin

1 răspuns: